Imię i nazwisko

Krzysztof Jakubowski

Wykształcenie (ze stopniem lub tytułem naukowym)

Doktor nauk o zdrowiu, magister pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, absolwent studiów podyplomowych z zakresu zarządzania systemem ochrony zdrowia.

Kursy i szkolenia: Wielodyscyplinarne Postępowanie z Pacjentem z Zespołem Stopy Cukrzycowej, Wykonywanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego dla pielęgniarek i położnych, Leczenie żywieniowe dla członków zespołów żywieniowych, Żywienie poza i dojelitowe w opiece długoterminowej, Reanimacja i resuscytacja krążeniowo – oddechowa., Ordynowanie i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych.

Telefon i email

Kontakt przez sekretariat Instytutu Medycznego

Tel. 134655960

medyczny@pwsz-sanok.edu.pl

Budynek, nr pokoju

Budynek B, 106

Uczelnia macierzysta

PWSZ Sanok

Jednostka organizacyjna PWSZ

Instytut Medyczny

Stanowisko

Starszy wykładowca

Specjalność naukowa

Pielęgniarstwo w anestezjologii i intensywnej opiece, ratownictwo medyczne, opieka długoterminowa, zarządzanie, cukrzyca

Prowadzone zajęcia dydaktyczne

Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia, Intensywna terapia i pielęgniarstwo w intensywnej opiece, Badania fizykalne, Podstawy pielęgniarstwa, Badania naukowe w pielęgniarstwie

Udział w projektach naukowo-badawczych


Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję